Krajská hospodářská komora
Pardubického kraje

Aktuální informace pro exportéry: webináře, konzultace s ekonomickými diplomaty

Exportní webináře a individuální konzultace s ekonomickými diplomaty

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR pro vás připravilo on-line webináře a konzultace k exportním příležitostem v zahraničí pro české firmy a podnikatele:

  • Odbor rozvojové spolupráce a humanitární pomoci MZV ČR a UNDP Istanbul Regional Hub si Vás dovolují pozvat na seminář k možnostem podpory projektů s využitím nástrojů Partnerství České republiky s UNDP (Czech-UNDP Partnership for SDGs).
    Seminář představí nástroje Challenge Fund a Expertise on Demand, které podporují implementaci českých inovativních řešení v zahraničí. Akce je vhodná pro subjekty ze soukromého sektoru, univerzity, výzkumná centra a neziskové organizace se zájmem realizovat projekty v prioritních zemích české rozvojové spolupráce (Bosna a Hercegovina, Gruzie, Moldavsko, Etiopie, Zambie, Kambodža).
    Akce proběhne 16. 6. od 9:00 do 11:00, a to prezenčně v Černínském paláci (z důvodu omezené kapacity možnost prezenční účasti 1 osoby za organizaci) a online. V příloze naleznete předběžný program. V případě zájmu prosím zašlete svou registraci nejpozději 14. 6. na tomto odkaze https://forms.microsoft.com/r/Y2QvPAzvuU

Seznam všech akcí naleznete na stránkách https://www.export.cz/akce/, které jsou pravidelně doplňovány.

Nabídka pomoci Evropského fondu pro přizpůsobení globaliaci

Evropský fond pro přizpůsobení se globalizaci (EGF) nabízí pomoc zaměstnancům podniků, které musely, například kvůli omezením spojeným s COVID-19, propustit více než 500 pracovníků, včetně dodavatelů a výrobců, kteří jsou odběrateli daného podniku.

Více informací naleznete na našem webu: https://www.zdechovsky.eu/aktuality/forma-pomoci-pro-vetsi-podniky-evropsky-fond-pro-prizpusobeni-se-globalizaci-egf.

Související soubory