Krajská hospodářská komora
Pardubického kraje

Aktuální informace pro exportéry: webináře, konzultace s ekonomickými diplomaty

Exportní webináře a individuální konzultace s ekonomickými diplomaty

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR pro vás připravilo on-line webináře a konzultace k exportním příležitostem v zahraničí pro české firmy a podnikatele.

  • Pozvánka na poslední proexportní webinář v letošním roce, který bude tentokrát věnován obchodním příležitostem v Kazachstánu.Webinář proběhne dne 8. prosince v čase od 10 do cca 11,15 hod. Během webináře se také dozvíte, jaká je aktuální situace na trhu v Kazachstánu, jaký lze předpokládat další vývoj nebo jaké jsou podmínky pro vstup na kazašský trh. Na akci vystoupí velvyslanec ČR v Astaně J.E. Rudolf Hykl, ekonomická diplomatka Markéta Pěčková a vedoucí kanceláře Czechtrade v Kazachstánu Petr Jurčík. Nenechte si ujít poslední letošní webinář k zahraniční spolupráci a registrujte se nejpozději do 7.12.2022 na e-mailu: lavrovicova@khkz.cz. Na tento e-mail také můžete zasílat předem svoje dotazy. Podrobnější informace naleznete v příloženém souboru. Těšíme se na online setkání s Vámi.

 

 

Seznam všech akcí naleznete na stránkách https://www.export.cz/akce/, které jsou pravidelně doplňovány.

Nabídka pomoci Evropského fondu pro přizpůsobení globaliaci

Evropský fond pro přizpůsobení se globalizaci (EGF) nabízí pomoc zaměstnancům podniků, které musely, například kvůli omezením spojeným s COVID-19, propustit více než 500 pracovníků, včetně dodavatelů a výrobců, kteří jsou odběrateli daného podniku.

Více informací naleznete na našem webu: https://www.zdechovsky.eu/aktuality/forma-pomoci-pro-vetsi-podniky-evropsky-fond-pro-prizpusobeni-se-globalizaci-egf.

Související soubory