Krajská hospodářská komora
Pardubického kraje

Seznam členů - Chrudim

Chrudim

Právnické osoby

AGROMETALL s.r.o.

AP Strojservis

ARCA CZECH s.r.o.

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

Ateliér Novotná s.r.o.

Cemex Czech Republic, s.r.o.

Consult Int - praktik s.r.o.

DAKO – CZ, a.s.

DALU, s.r.o.

DIPRO výrobní družstvo invalidů

DRAHOŠ s.r.o. 

EcoWasteEnergy s.r.o.

EMADO Pardubice, s.r.o.

Ermont spol. s r.o.

Evona a.s.

FARMA Slunečný dvůr s.r.o. 

GALVOS, spol. s r.o.

GRIFMONT CZ s.r.o.

HABRA s.r.o.

Harcross s.r.o.

Hotel Jezerka s.r.o.

INSTAV Hlinsko s.r.o.

Isolit-Bravo, spol. s r.o.

JAN FICEK DŘEVOVÝROBA s.r.o

Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

KOVOLIS HEDVIKOV, a.s. 

LEND-CZ s.r.o. 

MUDr. Ján Hubáč, s.r.o.

Novotný 97, spol. s r.o.

Novo – Jaroslav Novotný s.r.o.

Odborné učiliště Chroustovice

OMEGA plus Chrudim, s.r.o.

PERFO LINEA a.s.

POKR Company a.s.

První stavební Chrudim a.s.

PŘÍHODA s.r.o.

Satec, spol. s r.o.

Stavební huť Slatiňany, spol. s.r.o.

Strojírny Prachovice s.r.o.

Střední průmyslová škola Chrudim

TMT s.r.o. Chrudim

TAURUS s.r.o. Chrudim

TIS-CR s.r.o.

UMIKOV CZ s.r.o.

VENTURA-VENKOV, s.r.o. 

VIKTORSTAV s.r.o. 

Vodní zdroje Ekomonitor, spol. s r.o.

Východočeské plynárenské strojírny a.s.

 

Fyzické osoby

Akerman Miloš, Hlinsko

Beránek Miroslav

Čechlovská Dagmar - Slatiňany, Lukavice

Doležalová Chalupová Kateřina

Halamka Jaroslav

Hrachovina Miroslav

Hromádko Jiří - PLYNTOP

Jošt Pavel

Kameník Aleš - Horní Holetín

Kosek Milan - Hlinsko

Kučera Rudolf – Stavoslužba

MADEO Musílek František

Málek Jan

Matyášek Petr

Minář Miroslav

Nešetřil Tomáš

Nešetřil Josef

Netolický Milan

Němcová Michaela, Mgr.

Němcová Lucie - Zahrádkářské potřeby

Novotný Jaroslav

Pešek Jaroslav

Petr Jaroslav, ing. 

Pfeiferová Andrea

Pilný František

Plevák Martin, Klášterec nad Ohří

Procházka Václav P+S

Richter Martin

Rohlík Luboš

Růžička Vlastislav, Ing.

Říha Pavel

Slavík Martin

Sobotka Jan

Sůrová Vanda

Šindler Jan

Šrámek Petr 

Šrámková Zdeňka, ing.

Tereska Michal

Vokáč Robert, ing.

Vomočil Libor - LIVOTT CAMION

Vtípilová Marie, ing.

Zitko Petr

Zuglauer Werner

Ždímalová Věra, MUDr.