Krajská hospodářská komora
Pardubického kraje

Seznam členů - Pardubice

Pardubice

Právnické osoby

2VV s.r.o.

AC in s.r.o.

AG.WORK s.r.o.

ALUKOV a.s.

Analytics Data Factory a.s.

Apex Bohemia s.r.o.

ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.

ATEK s.r.o.

Autoservis Dubina s.r.o.

AV-Auditing, spol. s.r.o.

AVEC CHEM s.r.o.

AWOS s.r.o.

BAUSET CZ, a.s.

BÁČA, Polička s.r.o.

BENSTAR s.r.o.

BIMYR s.r.o.

BK Pardubice, a.s.

Building Expert s.r.o.

BV elektronik s.r.o.

BW - Stavební holding, a.s.

BZ Support s.r.o.

Callipso Pardubice s.r.o.

CECH KONTROLORŮ HASICÍCH PŘÍSTROJŮ

Clever Energies s.r.o.,

CYKLOS Choltice v.d.

ČESKÁ SPOŘITELNA, a.s. komerční centrum v Pardubicích

České bedýnky s.r.o.

Československá obchodní banka, a.s., Pardubice

ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB

DAR Corporation s.r.o.

DAYS MENU s.r.o.

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie a Mateřská škola, s.r.o.

DILEMA s.r.o.

DM Stavby CZ s.r.o.

DOMINANT GENETIKA s.r.o.

Dopravní podnik města Pardubic a.s.

Dostihový spolek a.s.

DSK stavebniny, s.r.o.

East Bohemian Airport a.s.

eBRÁNA s.r.o.

EKO Broumsko s.r.o.

EKOPANELY CZ s.r.o.

ELDIS Pardubice, s.r.o.

Elektrárny Opatovice a.s.

ELMET, spol. s r.o.

ENERGIE MaR, spol. s r.o.

enteria a.s.

ERA a.s.

ES Engineering a Services s.r.o.

ESAB Vamberk s.r.o.

EUKELADE s.r.o.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Explosia a.s.

Fastport a.s.

Feedyou s.r.o.

FERSTAR AGRO s.r.o.

FOICO s.r.o.

Fort spol. s r.o. Hradec Králové

Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.

Freudenberg Sealing Technologies s.r.o.

FV-Plast, a.s.

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

GAMET elektro, s.r.o.

GASCO spol. s r.o.

Granplast s.r.o.

HELI CZECH s.r.o.

Hlídací a detektivní agentura VIDOCQ, s.r.o. Pardubice

HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.

Chemontáž s.r.o.

Chládek a Tintěra Pardubice a.s.

Instal Hanousek s.r.o.

INTERCOLOR, akciová společnost

Inventa s.r.o.

IPstav s.r.o.

JAGUAR – ADVANCED PLANING SERVICES, s.r.o.

JAMAPOLL s.r.o.

JHV - ENGINEERING s.r.o.

JIP východočeská, a.s.

JP-KONTAKT, s.r.o.

KAVE Bau s.r.o.

KOVAZ s.r.o.

Křenek s.r.o.

Kudláček Waldek Körber Consulting, s.r.o.

Kurštejn stavební a obchodní společnost s.r.o.

KVIS Pardubice a.s.

KYB MANUFACTURING CZECH s.r.o.

LABSKÁ strojní a stavební společnost s r.o.

LESKO-Velkoobchod nápojů, s.r.o.

Letecké služby Hradec Králové a.s.

Ligma spol. s r. o.

LZ STAVBY a DEMOLICE, s.r.o.

MARHOLD a.s.

Markmed s.r.o.

Máša agency s.r.o.

MD logistika, a.s.

Mechel Service Stahlhandel CR, s.r.o.

Merit Bau CZ a.s.

MERSEN CZ s.r.o.

MIROS dopravní stavby, a.s.

MONTYS CZ s.r.o.

MONTKOV, spol. s r.o.

MPH Medical Devices, s.r.o.

Multi CZ s.r.o.

Nedcon Bohemia s.r.o.

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

NOVABRIK CZECH, s.r.o.

OZA s.r.o.

Paděra, rada a partneři s.r.o.

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

PAP Pardubice o.p.s. 

Pardubický Pernštejn, s.r.o.

PARDUBICKÝ PIVOVAR a.s.

PAVLIS-BAU s.r.o.

Pernštejn media s.r.o

PLC Services, a.s.  

P. Ministr, v. o. s.

POHORELEC s.r.o.

PÖSAMO - Řetězárna, spol. s r.o.

PRODIN a.s. 

PVV, s.r.o.

RCD Radiokomunikace spol. s r.o. 

RECOSA Pardubice s.r.o.

RETIA a.s.

Roltechnik, spol. s r.o.

RPIC Pardubice, s r.o.

SBF spol. s r. o.

Sev.en EC, a.s.

SK-EKO Systems s.r.o. , Pardubice

Slavia pojišťovna a.s.

SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC a.s.

Sociální služby města Pardubic

Společnost pro management a leadership s.r.o.

Správa a údržba silnic Pardubického kraje

STABEDO s.r.o.

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.

STAVDACH s.r.o.

STAVEBNÍ PODNIK PŘELOUČ, s.r.o.

STAVO KAMENÍK, s.r.o.

STEELING, s.r.o.

Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice 

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Střední škola automobilní Holice

SUMO s.r.o.

SVOS, spol. s.r.o.

SYNPO, a.s.

SYNTHESIA, a.s.

TIMRA s.r.o.

TOM service s.r.o.

TRANSFORM, a.s. Lázně Bohdaneč

TS - STAV. CZ s.r.o.

TVT-EUROPE s.r.o.

UNIPAP a.s.

Univerzita Pardubice

Upcycling Technologies s.r.o.

VB INNOVATION a.s.

VCES a.s.

VESNA, a.s.

VERTIX s.r.o.

Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.

WILMAT s.r.o.

WINE LIFE a.s.

Zasilatelství ŽELEZNÍK s.r.o.

Fyzické osoby

Bednářová Blanka

Beneš Petr, Ing. 

Boháč Marek

Bořek Miroslav

Brňák Jan 

Čermák Miloš

Černý Pavel

Dalibor Lukáš

Demlová Markéta

Diblík Marcel

Doležal Jan

Doležal Jiří

Dušková Květoslava

Dzoba Marián

Faltys Pavel

Faltys Vladimír, RNDr.

Fejk Jaroslav 

Fiala Miloš

Gregor Tomáš

Hanák Josef

Havlínová Vendulka

Hlavatý Stanislav, Ing. - Čásenský & Hlavatý 

Horák Petr

Horodyský Tomáš

Jakoubek Roman

Jakubec Petr

Janků Jiří, Ing.

Janoš Pavel

Janura Martin

Janurová Jarmila

Ježek Martin

Joza Jan Maria, Mgr.

Joza Martin

Juklíček Milan 

Kafka Jan

Kakrda Miloš

Kaplanová  Hana

Kňava Jaroslav, Ing. Lic.

Kolář Vladimír, Staré Hradiště

Koníček Miloš

Koreček Jan

Kováříková Ludmila, Mgr.

Kozel Petr, Ing.

Koželský Ladislav

Kratochvíl Zdeněk

Krejčířová Jana, Ing.

Kožíšek Pavel

Krpata Miloslav

Kucián Jaromír, Ing.

Kuchyňka Miloš

Kvapilík Vojtěch

Kvapilíková Božena

Lamberský Jaroslav

Leblová Marie 

Lejp Miroslav 

Macurová Lenka

Maděra Věnek

Mádlo Milan

Málek Filip

Málek Jan

Marek Lukáš

Marek Jan

Martvoň Petr

Matoušek Libor

Ministr Ladislav

Ministr Petr

Mojžíšová Hájková Hana

Načeradský František, Ing.

Novotný Tomáš

Novotný Jiří

Novotný Petr, Ing., Ph.D.

Pakosta Jaroslav, Ing.

Palata Jiří

Pávková Dagmar

Petr Martin

Petráš Jiří, Ing.

Píša Radek, Ing.

Počepický Pavel

Poláček Martin

Polívka Tomáš

Procházka Jan

Pták Zdeněk

Růžička Martin

Rýznar Jan

Salavec Jiří

Schillerová Marie

Skála Martin, Ing.

Skřivan Rudolf

Smetana Jiří

Sodomka Roman, Ing. ml.

Sodomka Roman, Ing.

Soukal Zdeněk

Spousta Miloš, Ing.

Staněk Aleš

Stehnová Lenka

Sýkora Eduard

Šebek Martin

Šimek Miloslav

Škoda Petr

Šlor Oldřich

Španiel Roman, Ing.

Šplíchal Jakub

Štichauerová Lenka, Ing.

Štěpánek Martin, Ing.

Štollová Zuzana 

Tilšerová Vladimíra, PhDr.

Tomášková Hana

Tryner Michael

Tuček Tomáš, Bc. 

Uncajtík Lukáš

Vacek František

Valášek Milan

Vavrek Ondřej

Veselý Martin

Vlčková Mariana

Vodičková Tereza, Mgr.

Vysoudil Jiří - PAP Pardubice, o.p.s.

Wiesner Jana

Wiesner Vojtěch, Mgr.

Zářecká Hana

Zlesák Martin, Ing.