Krajská hospodářská komora
Pardubického kraje

O nás

KDO JSME?

Jsme nezisková organizace založená dle zákona č. 301/1992 Sb. o Hospodářské a Agrární komoře, zastupujeme podnikatelskou veřejnost v Pardubickém kraji, chráníme zájmy našich členů a řídíme se jejich potřebami.

 

CO PRO VÁS MUŽEME UDĚLAT?

Poskytujeme širokou škálu služeb týkajících se podnikání, např. poradenství právní, finanční,  zahraniční, vzdělávací a související služby – ověřování certifikátů o původu zboží, vystavování karnetů ATA, LegalPoint. Jsme kontaktní místo CzechPoint, MYTO.CZ, přijímáme a zpracováváme žádosti v Režimu Ukrajina. Dále se zaměřujeme na pořádání kurzů, workshopů a tematických setkání. Aktivně se podílíme na tvorbě podnikatelské legislativy. Propojujeme firmy se školami, podnikatele mezi sebou i se zástupci samosprávy, místní firmy se zahraničními partnery.

 

KDO JSOU NAŠI ČLENOVÉ?

Podnikající právnické a fyzické osoby. Členové mají právo čerpat nejenom výhody, které poskytuje Krajská hospodářská komora Pardubického kraje, ale mohou využít i zajímavou nabídku propagace svých výrobků, či služeb v rámci služby členové členům.