Krajská hospodářská komora
Pardubického kraje

Nejnovější příspěvky

PLÁNOVANÉ AKCE KHK PK

  Přehlídka středních škol a zaměstnavatelů Pardubického kraje plánována na 25. 11. 2022 v Enteria aréně v Pardubicích.  

Číst více

Pozvánka na seminář - Jak přemýšlet o majetku v souvislostech, Pardubice 11. 10. 2022

Pozvánka na seminář „Jak přemýšlet o majetku v souvislostech?“, který se bude v úterý 11. 10. 2022 od 9:00 hod v budově Krajského úřadu Pardubického kraje, nám. Republiky 12, Pardubice (zasedací místnost ED2001 – suterén). Více informací najdete v přiložené pozvánce. Svoji účast potvrďte prosím na e-mail: horova@khkpce.cz nejdéle do 6. 10. 2022. Těšíme se na setkání s Vámi.

Číst více

Informace k výzvám z OP TAK

V pondělí 15. 8. 2022 byly vyhlášeny první výzvy z OP TAK. Upozorňujeme zejména na výzvu na úspory energie plus možné inovace. Příjem žádostí bude u všech výzev probíhat od 1. září 2022 (u OZE- větrné elektrárny od 8. září 2022) a ukončen bude u Aplikace, Inovace a Proff of Concept 30. listopadu 2022, Úspory energií mají termín ukončení příjmu žádostí 30. listopadu 2023, Inovační vouchery 31. prosince 2023 a OZE – větrné elektrárny 1. února 2024. Pokud budete k vyhlášeným výzvám potřebovat další informace, kontaktujte prosím paní Ing. Petru Mackovou Hrochovou, předsedkyni Komory dotačních poradců, e-mail: mackova.hrochova@dotacnikomora.cz Více informací v přiložených souborech.

Číst více

Nabídka prostor a cateringu pro pořádání akcí - Terminál Jana Kašpara

Členská společnost East Bohemian Airport a.s. nabízí pronájem a prohlídku letištního terminálu Jana Kašpara v Pardubicích a možnost zvýhodněných odletů z Pardubic pro členské firmy. Zároveň nabízíme možnost využití cateringu sociální firmy „Centrum Kosatec“ zaměstnávající lidi s handicapem. Podrobné informace naleznete v přiložených souborech.

Číst více

Nové úpravy ochrany oznamovatelů (whistleblowing)

Vážení členové Krajské hospodářské komory Pardubického kraje, ve spolupráci s advokátní kanceláří PADĚRA & PARTNEŘI s.r.o. advokátní kancelář si dovolujeme nastínit podmínky nové úpravy ochrany oznamovatelů (tzv. whistleblowerů), které se jistě dotknou mnoha z vás. Bližší informace najdete v přiloženém souboru.

Číst více
Načíst další

Bannery